Hausland Nieruchomości

sprzedaż

Ul. Ogrodowa - 3 Pokoje - Dzień Otwarty 17.05

Elbląg, Ogrodowa

5 348 PLN/m2

399 999 PLN

image

Nieruchomość

Mieszkanie

image

Metraż

74.8m2

image

Metraż Działki

---

image

Liczba pokoi

3

image

Piętro

3

image

Rok budowy

1901

Informacje o nieruchomości

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Mieszkanie, ul. Ogrodowa.

Dni Otwarte – tylko po wcześniejszym umówieniu.
Prezentacje nieruchomości odbywają się wyłącznie w ustalonych terminach i godzinach, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Dzięki temu możemy poświęcić Ci pełną uwagę i zapewnić komfortowe warunki wizyty.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj dogodny termin!

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,8 m2, położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Ogrodowej w Elblągu. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, łączącej komfort codziennego życia z szybkim dostępem do najważniejszych punktów miasta. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących dużej, komfortowej przestrzeni do zamieszkania.

Mieszkanie zachwyca przede wszystkim bardzo praktycznym układem pomieszczeń oraz przestronnością wnętrz. W skład nieruchomości wchodzą trzy ustawne pokoje, w tym duży i słoneczny salon, który stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza przez cały dzień, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i przytulne.

Osobna, w pełni wyposażona kuchnia została zaprojektowana w sposób funkcjonalny, oferując dużą ilość miejsca do przechowywania oraz komfort codziennego użytkowania. Dwie przestronne sypialnie zapewniają wygodę i prywatność domownikom – mogą pełnić funkcję sypialni, pokoju dziecięcego lub gabinetu do pracy zdalnej. Łazienka wyposażona jest w wannę, co pozwala na komfortowy relaks po ciężkim dniu. Całość uzupełnia funkcjonalny korytarz, który zapewnia wygodną komunikację pomiędzy pomieszczeniami.