Hausland Nieruchomości

Sztum 3 pokoje 62,43 m2

Sztum, Reja

284 000 PLN

Nieruchomość

Mieszkanie

Metraż

62.43M2

Liczba pokoi

3

Rok budowy

---

Agent: Paweł Bogdański

Paweł Bogdański

Agent 007

Sztum 3 pokoje 62,43 m2

LOKALIZACJA: Sztum, Reja

CENA: 284 000 PLN

NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie

METRAŻ: 62.43M2

LICZBA POKOJI: 3

ROK BUDOWY:

OPIS:

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Mieszkanie Sztum.

 Sztum to miasto leżące w północnej Polsce. Należy do województwa pomorskiego, powiatu sztumskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Sztum. Miejscowości oraz większe miasta znajdujące się w pobliżu to: Malbork 12,8 km, Gniew 16,6 km, Dzierzgoń 20,8 km, Prabuty 21,6 km, Peplin 21,7 km, Tczew 25,2, Nowy Dwór Gdański 32,4 km.

W tym mieście mam zaszczyt prezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m2 usytuowane w niewielkim jednopiętrowym bloku położonym zaraz przy linii brzegowej jeziora. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze tego budynku. Do mieszkania należy piwnica o powierzchni aż 35 m2. Znajduje się tutaj również ogólnodostępny strych dla mieszkańców a przy bloku i w niedalekiej odległości znajdziemy miejsca parkingowe dostępne tylko dla mieszkańców. Około 50 metrów od bloku znajduję się przepiękne jezioro Sztumskie, co jest niewątpliwym atutem tej lokalizacji. Również około 50 metrów od budynku znajdziemy boisko do grania, szkołę, oraz wiele terenów zielonych które umożliwiają kontakt z naturą.

Wchodząc do nieruchomości ukazuje nam się przedpokój, z którego przejdziemy do salonu, dużego i ustawnego, a ponadto z wyjściem na balkon oraz z przejściem do prywatnej sypialni. Trzeci pokój w tym mieszkaniu został zaaranżowany na gabinet - mieści się w nim duża szafa oraz biurko, ale z powodzeniem może pełnić funkcje sypialni czy pokoju dziecięcego. Idąc dalej mamy kuchnię - serce domu. Kuchnia jest w pełni urządzona, jasna oraz bardzo ustawna, z kuchni przejdziemy do niewielkiej ale jakże funkcjonalnej spiżarni. Następnie mamy łazienkę z prysznicem oraz wc, w pełni urządzoną. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne oraz gotowe do wprowadzenia się od zaraz!

Mieszkanie:
- Salon 19,87 m2,
- Sypialnia 9,99 m2,
- Gabinet 9,87 m2,
- Przedpokój 7,44 m2,
- Kuchnia ze spiżarnią 9,05 m2,
- Łazienka 6,21 m2,

Suma powierzchni 62,43 m2.

Zalety nieruchomości:

- Trzy duże i ustawne pokoje,
- Duża kuchnia,
- Spiżarnia,
- Balkon,
- Piwnica 35 m2,
- Dostępne od zaraz,
- Jasne, słoneczne mieszkanie,
- Powierzchnia 62,43 m2,
- Pierwsze piętro,
- Cicha i spokojna okolica,
- Ogólnodostępny parking dla mieszkańców wokół budynku,
- Tereny zielone wokół budynku, do jeziora Sztumskiego niecałe 50m,
- I wiele więcej!

Udogodnienia:
- Parking ogólnodostępny dla mieszkańców,
- Spiżarnia
- Piwnica,
- Duży balkon,
- Tereny zielone wokół budynku,
- I wiele więcej!
 
Lokalizacja:
Atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja. Odległość około 50 metrów od linii brzegowej jeziora zapewnia nam możliwość spacerów tuż przy linii brzegowej, ponadto wokół jeziora ciągnie się trasa pieszo-rowerowa. Miejsce to jest jedną z atrakcji Rowerowego Szlaku Zamków Gotyckich na Powiślu. W najbliżej okolicy znajdziemy również dostęp do pełnej infrastruktury - sklepów spożywczych, spożywczo-przemysłowych, szkoły podstawowej, kina-teatr "Powiśle", przedszkola oraz kolarskiego klubu sportowego i przystanków autobusowych.

Udogodnienia:
- Jezioro Sztumskie 50 m od bloku,
- Boisko do gry 50 m od bloku,
- Szkoła w pobliżu,
- Tereny zielone wokół,
- Cicha i spokojna okolica,


Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie.

HausLand Real Estate,
82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 1.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 1.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 1.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 1.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 1.00;

AGENT: Paweł Bogdański

NUMER: 516666955

EMAIL: p.bogdanski@hausland.pl