Hausland Nieruchomości

Piętrowy dom w Skarszewach, od zaraz

Skarszewy, Szkolna

272 000 PLN

Nieruchomość

Dom

Metraż

110M2

Liczba pokoi

3

Rok budowy

---

Agent: Marcin Talerczyk

Marcin Talerczyk

Specjalista ds. nieruchomości

Piętrowy dom w Skarszewach, od zaraz

LOKALIZACJA: Skarszewy, Szkolna

CENA: 272 000 PLN

NIERUCHOMOŚĆ: Dom

METRAŻ: 110M2

LICZBA POKOJI: 3

ROK BUDOWY:

OPIS:

Skarszewy to niewielkie miasto leżące w północnej Polsce. Należy do województwa pomorskiego, powiatu starogardzkiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Skarszewy, w bliskiej odległości do większych miast takich jak: Starogard Gdański (12,4 km) , Tczew (21,9 km), Peplin (22,8 km), Pruszcz Gdański (24,8 km), Gdańsk (34,1 km).

W tym niezwykle spokojnym i malowniczym mieście mam przyjemność prezentować Państwu jednopiętrowy dom z możliwością adaptacji strychu do kapitalnego remontu, o powierzchni użytkowej około 102 m2 (parter około 68,58 m2) na działce o powierzchni 966 m2 na której mieści się również piwnica, kotłownia oraz garaż.

Dom będzie idealny dla rodziny która szuka odpoczynku od wielkiego miasta, ciszy i spokoju, bez rezygnacji z dobrodziejstw które daje nam mieszkanie w mieście, nieopodal domu znajduję się park handlowy w którym między innymi znajdziemy takie sklepy jak Lidl, Pepco, Media Expert, oraz inne przydatne punkty usługowo-handlowe. Codzienne życie ułatwią nam także przedszkola, podstawówki oraz szkoły średnie.

Wchodząc do nieruchomości ukazuje nam się przedpokój o powierzchni 2,85 m2, naprzeciwko niego znajduje się osobne wc o powierzchni 1,05 m2, skręcając w lewo ukazują nam się dwa duże i ustawne pokoje o powierzchni 17,3 m2 oraz 8,8 m2. Idąc dalej mamy dużą i słoneczną kuchnie o powierzchni 15,3 m2 z której przejdziemy prosto do salonu z dwoma oknami o powierzchni 21,28 m2 oraz łazienkę o powierzchni 2 m2. Mamy tutaj trzy duże i ustawne pokoje, kuchnie, łazienkę oraz osobne wc. Możliwość adaptacji strychu daje nam jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych. Okna w domu zostały wymienione (PCV), w całym domu zostało również rozprowadzone ogrzewanie centralne, dom został docieplony elewacją. Renowacja elewacji, dachu oraz wymiana okien zostały przeprowadzone w 2010r.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 966 m2, teren działki jest ogrodzony, ukształtowanie terenu jest płaskie. Na działce znajduję się również duży garaż, kotłownia oraz piwnica z osobnym wejściem. Ogród jet duży i bardzo przestronny, tworzy możliwości aranżacyjne. Lokalizacja stwarza duże możliwości do wypoczynku po całym dniu a bliskość takich punktów jak sklepy, przedszkola, szkoły zwiększa komfort codziennego życia. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, szambo.

Parter :

- przedpokój 2,85 m2
- sypialnia 17,3 m2
- sypialnia 2 - 8,8 m2
- salon 21,28 m2
- kuchnia 15,3 m3
- łazienka 2 m2
- wc 1,05 m2

Suma powierzchni: 68,58 m2


Piętro :

- strych do indywidualnej aranżacji.

Zalety nieruchomości:


- wymienione okna PCV,
- ogrzewanie centralne,
- docieplony budynek,
- 3 duże pokoje,
- osobne wc,
- ogrodzona działka,
- media (woda, prąd, kanalizacja, szambo),
- własny ogród,
- bezczynszowa nieruchomość,
- ukształtowanie terenu płaskie,
- piwnica z osobnym wejściem,
- kotłownia z osobnym wejściem,
- duży garaż,
- możliwość adaptacji strychu,
- i wiele więcej!

Udogodnienia:


- bliskość punktów handlowych,
- własny duży ogród,
- trzy przestronne pokoje do własnej aranżacji,
- duża słoneczna kuchnia,
- osobne wc,
- ogrodzony teren działki,
- ogrzewanie centralne, piec w kotłowni,
- nieruchomość dostępna od zaraz,
- pełna własność z księgą wieczystą,
- i wiele więcej!

Lokalizacja:

Skarszewy to gmina miejsko-wiejska położna w środkowej części województwa pomorskiego, w której mieszka ponad 14 tys. osób. Należy ona do regionu etniczno- kulturowego Kociewie sąsiadującego z Kaszubami. Położenie w strefie czystych lasów, urokliwych jezior oraz rzek Wietcisa i Wierzyca sprawia, że tutejsze tereny cenione są za walory krajobrazowe i turystyczne. Jest to piękne miasteczko otoczone zachwycającą przyrodą.

Główne zalety lokalizacji:

- małe miasto,
- liczne tereny zielone,
- liczne sklepy, wszelkiego rodzaju zaplecze usługowe,
- wszędzie blisko,
- i wiele więcej!

Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twój nowy dom.


HausLand Real Estate,
82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 1.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 1.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 1.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 1.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 1.00;

AGENT: Marcin Talerczyk

NUMER: 504127349

EMAIL: talerczykmarcin@gmail.com