Hausland Nieruchomości

Mieszkanie Majewo

Majewo

41 000 PLN

Nieruchomość

Mieszkanie

Metraż

41M2

Liczba pokoi

2

Rok budowy

---

Agent: Marcin Talerczyk

Marcin Talerczyk

Specjalista ds. nieruchomości

Mieszkanie Majewo

LOKALIZACJA: Majewo

CENA: 41 000 PLN

NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie

METRAŻ: 41M2

LICZBA POKOJI: 2

ROK BUDOWY:

OPIS:

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Mieszkanie Majewo.Zapraszam Państwa do zapoznania się z mieszkaniem do kapitalnego remontu. Mieszkanie położone w Miejscowości Majewo, na terenie gminy Milejewo.

Majewo jest to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Milejewo na Wysoczyźnie Elbląskiej przy drodze wojewódzkiej nr 504. Transport publiczny jest obsługiwany przez komunikację miejską Elbląga. Miejscowość sąsiaduje z siedzibą gminy Milejewo w odległości około 2.5 km. Komfort codziennego życia zyskujemy dzięki licznym udogodnieniom, takimi jak : sklepy, poczta, szkoła, przedszkole, place zabaw, kościół, urząd gminy, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska. Wszystkie te miejsca znajdują się w odległości około 2.5 km od miejscowości Majewo.

Na terenie gminy znajduje się Jezioro Martwe z miejscem piknikowym zwanym Polaną Smoków. Jest to licznie odwiedzane miejsce weekendowych pikników mieszkańców Elbląga. Drugim, co do wielkości, akwenem wodnym na terenie gminy Milejewo jest Jezioro TROYL w Piastowie, przy którym prowadzone jest gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lasem" ze szkółką jeździecką - miejsce licznych imprez jeździeckich i zorganizowanych form zimowego i letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Gmina ponadto posiada liczne szklaki turystyczne i wiele więcej!

Zapraszam do obejrzenia i zakupu mieszkania usytuowanego w piętrowym domu wolnostojącego w Majewie.

Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny, która szuka miejsca do odpoczynku po codziennej pracy.


Nieruchomość składa się z dużego salonu, pokoju, kuchni oraz wydzielonego pomieszczenia z wc.

Mieszkanie wymaga remontu kapitalnego. W nieruchomości zostały wymienione okna. Ogrzewanie za pomocą pieca kaflowego oraz kominka. Nieruchomość jest bezczynszowa. Do użytku nowych właścicieli będzie wędzarnia oraz pomieszczenia gospodarcze.
Do nieruchomości przynależy również garaż, znajdujący się w sąsiadującym budynku. Woda z wodociągu miejskiego, a odprowadzanie nieczystości do szamba.

Posesja położona blisko drogi głównej wojewódzkiej asfaltowej zapewniającej swobodny dojazd własnym samochodem oraz transportem publicznym do Elbląga. Nieruchomość bardzo dobrze położona komunikacyjnie względem okolicznych miast. W ciągu 13 minut dojeżdża się do Elbląga, 19 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 30 minut można znaleźć się w Braniewie. Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa.


Zalety mieszkania:

- mieszkanie w domu wielorodzinnym na piętrze,
- dostępne od zaraz,
- księga wieczysta,
- dwustronna ekspozycja,
- pomieszczenia gospodarcze, piwnica, garaż
- media w mieszkaniu (woda, prąd),
- do remontu kapitalnego,
- niskie koszty eksploatacyjne,
- miejsca parkingowe przy działce,
- mieszkanie o powierzchni użytkowej 41 m2 ze skosami,
- wymienione okna,
- bezczynszowa nieruchomość,
- 2 pokoje, kuchnia, wydzielone wc.,
- szambo,
- i wiele więcej.

Główne zalety lokalizacji:


- blisko Milejewa ( około 2,5 km),
- bliski dojazd do Elbląga (13 minut), 19 minut zajmuje droga do Fromborka, zaś w około 30 minut można znaleźć się w Braniewie,
- Dobry dojazd do miast zapewnia wojewódzka droga asfaltowa nr 504,
- zadbany budynek,
- bliski dostęp do sklepów oraz przedszkola czy też szkoły zwiększający komfort codziennego życia,
- cisza i spokój,
- transport publiczny do Elbląga,
- pełna infrastruktura handlowo-usługowa w odległości około 2,5 km: szkoła, przedszkole, bank, przychodnia zdrowia, Urząd Gminy Milejewo, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, Ochotnicza Straż Pożarna, boisko "ORLIK", gospodarstwo agroturystyczne "Milejewko", pizzeria, zajęcia JUDO, świetlica wiejska,
- jeziora na terenie gminy,
- wiele innych atrakcji oraz ciekawych miejsc turystycznych i rekreacyjnych!


Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twój nowy dom.


HausLand Real Estate,
82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 1.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 1.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 1.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 1.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 1.00;

AGENT: Marcin Talerczyk

NUMER: 504127349

EMAIL: talerczykmarcin@gmail.com