Hausland Nieruchomości

Kawalerka w Malborku

Malbork, Stare Miasto

115 000 PLN

Nieruchomość

Mieszkanie

Metraż

23M2

Liczba pokoi

1

Rok budowy

---

Agent: Przemek Warnke

Przemek Warnke

Pośrednik Nieruchomości

Kawalerka w Malborku

LOKALIZACJA: Malbork, Stare Miasto

CENA: 115 000 PLN

NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie

METRAŻ: 23M2

LICZBA POKOJI: 1

ROK BUDOWY:

OPIS:

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Kawalerka w Malborku

Malbork to miasto leżące w północnej Polsce. Należy do województwa pomorskiego, powiatu malborskiego. Jest siedzibą gminy miejskiej Malbork. W pobliżu znajdują się miejscowości oraz większe miasta takie jak: Nowy Staw 11,3 km, Sztum 12,8 km, Tczew 18,1 km, Nowy Dwór Gdański 19,8, Elbląg 27,4 km.

Kawalerka w Malborku na Starym Mieście o powierzchni 23 m2 oferuje wyjątkowe połączenie kameralności oraz bliskości do historycznego centrum tego urokliwego miasta. Znajduje się na drugim piętrze budynku, co może zapewnić piękne widoki na otaczające uliczki i zabytki.

Po wejściu do kawalerki natrafiamy na niewielki, ale funkcjonalny korytarz, który prowadzi do pozostałych pomieszczeń. To miejsce idealne na przechowywanie ubrań i innych przedmiotów codziennego użytku.

Salon z aneksem kuchennym to serce mieszkania. Jest to przestronne pomieszczenie, które pomimo swoich skromnych rozmiarów oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Duże okno zapewnia dostęp do naturalnego światła i pozwala na cieszenie się pięknymi widokami na okolicę. Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia, co umożliwia wygodne przygotowywanie posiłków.

Obok salonu znajduje się łazienka z prysznicem. Mimo niewielkich rozmiarów, jest to funkcjonalne i komfortowe pomieszczenie, które spełni potrzeby codziennej higieny.

Wszystkie media, takie jak prąd, woda są podłączone do miejskiej sieci, co gwarantuje niezawodność dostaw oraz komfort użytkowania.

Kawalerka na Starym Mieście w Malborku to doskonała propozycja dla osób ceniących atmosferę historycznego centrum miasta i poszukujących kameralnego miejsca do życia. Dzięki swojej lokalizacji oraz funkcjonalnemu układowi pomieszczeń stanowi idealne miejsce do zamieszkania lub jako inwestycja na wynajem.

Mieszkanie:
- Korytarz,
- Salon z aneksem kuchennym,
- Łazienka

Suma powierzchni: 23 m2


Zalety nieruchomości:

- Lokalizacja,
- Klimat i atmosfera,
- Funkcjonalny układ pomieszczeń,
- Media z miasta,
- Potencjał inwestycyjny,
- Ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku dla mieszkańców,
- Piwnica,
- Czynsz ok. 460 zł/1 osoba
- I wiele więcej!


Lokalizacja:

Malbork to miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim nad Nogatem. Siedziba powiatu malborskiego. Od 1309 roku Malbork był siedzibą wielkich mistrzów Zakonu Krzyżackiego i stolicą jednego z najpotężniejszych państw średniowiecznej Europy. Jest największym gotyckim zespołem zamkowym na świecie, o powierzchni około 21 hektarów, arcydziełem architektury obronnej i rezydencjonalnej późnego średniowiecza.

Główne zalety lokalizacji:

- bogate zaplecze handlowo-usługowe,
- bezpośrednie sąsiedztwo i bliskość do wszelkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej,
- blisko wyjazd na drogę S7,
- wszędzie blisko,
- I wiele więcej!


Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twój nowy dom.

HausLand Real Estate,

82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 1.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 1.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 1.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 1.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 1.00;

AGENT: Przemek Warnke

NUMER: 511512843

EMAIL: p.warnke@hausland.pl