Hausland Nieruchomości

Kawalerka w Gdyni

Gdynia, Gorczycowa

220 000 PLN

Nieruchomość

Mieszkanie

Metraż

26.8M2

Liczba pokoi

1

Rok budowy

---

Agent: Przemek Warnke

Przemek Warnke

Pośrednik Nieruchomości

Kawalerka w Gdyni

LOKALIZACJA: Gdynia, Gorczycowa

CENA: 220 000 PLN

NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie

METRAŻ: 26.8M2

LICZBA POKOJI: 1

ROK BUDOWY:

OPIS:

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Mieszkanie Gdynia.Gdynia to miasto na prawach powiatu leżące w północnej Polsce. Należy do województwa pomorskiego. Jest siedzibą gminy miejskiej Gdynia. Miejscowości oraz większe miasta znajdujące się w pobliżu to: Sopot 8,8 km, Rumia 10,9 km, Reda 15,2 km, Gdańsk 20 km, Hel 20,1 km, Wejcherowo 21,2 km, Jastarnia 21,9 km.

W tym wspaniałym mieście mam zaszczyt prezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Gorczycowej 10 (dzielnica Dąbrowa). Mieszkanie ma 26,8 m2, składa się z salonu o powierzchni 15,1 m2 z którego wyjdziemy na balkon, kuchni o powierzchni 4,2 m2, łazienki z prysznicem o powierzchni 3,8 m2 oraz przedpokoju o powierzchni 3,7 m2. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,9 m2. Wszystkie media mamy tutaj z miasta, a niebywałym atutem tej nieruchomości jest czynsz, który wynosi 350 zł. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców.  Lokal znajduję się na parterze, a w niedalekiej odległości znajdziemy wszystkie niezbędne punkty takie jak sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, restauracje.

Mieszkanie:
- Salon 15,1 m2,
- Kuchnia 4,2 m2,
- Łazienka 3,8 m2,
- Przedpokój 3,7 m3

Suma powierzchni 26,8 m2.

Mieszkanie będzie idealne pod inwestycje na wynajem.

Zalety nieruchomości:
- Parter,
- Kawalerka o powierzchni 27,3 m2,
- Media z miasta,
- Czynsz 350 zł,
- Wszelkie punkty użyteczności publicznej na wyciągnięcie ręki,
- Miejsca parkingowe ogólnodostępne tylko dla mieszkańców,
- Piwnica 3,9 m2,
- Tereny zielone wokół budynku,
- I wiele więcej!

Udogodnienia:
- Piwnica,
- Ogólnodostępne miejsca parkingowe,
- Balkon,
- Tereny zielone wokół budynku,
- Sklepy, restauracje, apteki, szkoły, przedszkola wokół budynku,
- Cicha i spokojna okolica,
- I wiele więcej!


Lokalizacja:
Gdynia leży na wybrzeżu Zatoki Gdańskiej i wchodzi w skład Trójmiasta , razem z Gdańskiem i Sopotem. Jest to młode miasto, które powstało razem z portem, w zasadzie w szczerym polu, w okresie międzywojennym i otworzyło Polsce dostęp do morza. Gdynia może pochwalić się wieloma interesującymi budowlami z tamtego okresu, głownie w stylu modernizmu i nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi, mieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa w spokojnej, ciekawej okolicy wśród zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W zasięgu wzroku mamy tutaj pełną infrastrukturę handlowo-usługową,sklepy spożywcze, spożywczo-przemysłowe, przychodnie, aptekę, pocztę, restaurację, itp.

Główne zalety lokalizacji:
- Cisza i spokój,
- Tereny zielone wokół budynku,
- Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki,
- Siłownia pod chmurką, plac zabaw zaraz obok budynku,
- Świetnie skomunikowana okolica z pozostałą częścią miasta,
- I wiele więcej!


Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie.

HausLand Real Estate,
82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 1.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 1.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 1.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 1.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 1.00;

AGENT: Przemek Warnke

NUMER: 511512843

EMAIL: p.warnke@hausland.pl