Hausland Nieruchomości

Dom z ogrodem, Frombork

Frombork

560 000 PLN

Nieruchomość

Dom

Metraż

172.45M2

Liczba pokoi

5

Rok budowy

2022

Agent: Marcin Talerczyk

Marcin Talerczyk

Specjalista ds. nieruchomości

Dom z ogrodem, Frombork

LOKALIZACJA: Frombork

CENA: 560 000 PLN

NIERUCHOMOŚĆ: Dom

METRAŻ: 172.45M2

LICZBA POKOJI: 5

ROK BUDOWY: 2022

OPIS:

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Dom Frombork.Każdy człowiek chcąc funkcjonować we współczesnym świecie powinien mieć własne lokum, które zapewni mu poczucie bezpieczeństwa.

Frombork spełnia idealnie te warunki. Jest położony na Równinie Warmińskiej, nad Zalewem Wiślanym, na północnym krańcu Wysoczyzny Elbląskiej. W miejscowości znajduje się port morski oraz morskie przejście graniczne. Do dzisiaj najważniejszym i najcenniejszym miejscem we Fromborku jest Wzgórze Katedralne będące zabytkiem najwyższej klasy. Główną budowlą tego kompleksu jest gotycka Katedra Wniebowzięcia NMP - perła warmińskiej architektury, ale podziwiać można tu znacznie więcej ciekawych obiektów, udostępnionych dla turystów w formie Muzeum Mikołaja Kopernika, m.in. Wieżę Radziejowskiego.

Dla tych, którzy preferują życie w małym miasteczku, marzą o nieruchomości z dala od dużych aglomeracji, cenią sobie ciszę i spokój sprzedam idealną nieruchomość!
 
LINK DO FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=012o11M3D94


UDOGODNIENIA

- ogrzewanie za pomocą pompy ciepła, która jest ujęta w cenie,
- brak czynszu,
- garaż w bryle budynku,
- wydzielony ogród o powierzchni około 350 m2,
- każdy pokój posiada wyjście na balkon, a salon wyjście na taras,
- materiały wysokiej klasy,
- woda z sieci miejskiej,
- kanalizacja miejska,
- częściowo utwardzony teren kostką betonową,
- taras oddzielony od sąsiedniego domu,
- oddzielona strefa dzienna od nocnej,
- funkcjonalny układ pomieszczeń,
- dwie pełne kondygnacje + poddasze do adaptacji ( możliwe dwa pokoje),
- piętro bez skosów,
- kominek w salonie,
- ogrzewanie podłogowe (parter),
- i wiele więcej!

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ

Wchodząc do nieruchomości, która posiada dostęp z poziomu terenu ukazuje nam się wiatrołap (takie rozwiązanie znacząco podnosi wydajność ogrzewania podczas zimy oraz zapobiega utracie ciepła. Drzwi wejściowe to jedno z miejsc, przez które dom najszybciej się wychładza).
Przechodząc dalej znajdujemy się w przestronnym korytarzu, z którego widać salon łączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Całość stwarza wrażenie dużej, otwartej przestrzeni dającej możliwość efektywnej aranżacji i praktycznego umeblowania. W salonie nie zabrakło wyjścia na taras, który jest ogrodzony od sąsiedniego segmentu. Ogród posiada około 350 m2. Na dolnej kondygnacji znajduje się również łazienka, zwiększająca komfort domowników. Na uwagę zasługuje również posiadanie własnego pomieszczenia gospodarczego, w którym również znajdziemy miejsce na pralnię. Pomieszczenie gospodarcze ułatwia zarządzanie dostępną powierzchnią domu i kształtuje wolną przestrzeń pozbawioną nieatrakcyjnych wizualnie sprzętów użytku domowego. Nie zabrakło tu również schodów zabiegowych żelbetowych, prowadzących do strefy nocnej - miejsca przeznaczonego do odpoczynku i skupienia.

Na górze znajduje się strefa nocna, która jest intymna, prywatna i zamknięta. Taki stan rzeczy jest oczywiście podyktowany względami praktycznymi. Znajdujące się w niej aż 4 sypialnie to przestrzeń służąca odpoczynkowi, a także i pracy lub nauce, dlatego ma sprzyjać skupieniu, a tu z kolei niezbędne jest ograniczenie bodźców. Zlokalizowana na piętrze duża łazienka pozwala domownikom pójść pod prysznic w dowolnym momencie i nie przyciągać tym samym zaciekawionych spojrzeń gości. Strefa nocna to oaza, w której można pobyć samemu i się wyciszyć.
Nad strefą nocną znajduje się poddasze, w którym zaadoptować możemy 2 pokoje, poddasze jest bardzo dobrze ocieplone oraz przygotowane do ewentualnej adaptacji.

Podział domu na funkcjonalne strefy nadaje harmonii codzienności oraz ją ułatwia. Gdy na dole słychać muzykę i rozmowy domowników, na górze można odnaleźć spokój i chwilę dla siebie.

LICZNE MIEJSCA NA PRZECHOWYWANIE SWOICH RZECZY

- garaż w bryle budynku,
- pomieszczenie gospodarcze,
- miejsca na duże szafy w każdej sypialni,
- poddasze, które po adaptacji może pełnić funkcję dodatkowego dużego schowka,
- i wiele więcej.

PARTER DOMU

- salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym 31,32 m2,
- korytarz 4,55 m2,
- łazienka 3,65 m2,
- garaż 20,65 m2 netto,
- wiatrołap 3,60 m2,
- schody 5,22 m2
- kotłownia, pralnia 4,25 m2,
- wyjście na taras,

PIĘTRO DOMU


- przedpokój 4,94 m2,
- pokój 11,80 m2,
- pokój 10,38 m2,
- łazienka 5,94 m2,
- pokój 11,69 m2,
- pokój 12,08 m2,

PODDASZE DO ADAPTACJI

- 63, 04 m2.

LOKALIZACJA

jest to najlepszy wybór łączący dobrą lokalizację oraz korzystną cenę. Dzięki takiej nieruchomości, nie musisz rezygnować z fenomenalnej lokalizacji na rzecz świeżego powietrza, bliskości natury i spokojnego otoczenia. Ponadto bliski dostęp do wszelkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej sprawi, że życie w tym miejscu stanie się komfortowe!

KUPUJĄC TEN DOM OSZCZĘDZASZ JUŻ OD MOMENTU ZAKUPU

Klient zwolniony z 2,00% podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC)

Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twój nowy dom.


HausLand Real Estate,
82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

AGENT: Marcin Talerczyk

NUMER: 504127349

EMAIL: talerczykmarcin@gmail.com